prodejní techni s aj in hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Prodej a obchod
reference number
t-632

Náš klient je světový výrobce a dodavatel produktů a řešení pro kovoobrábění. Mezi jeho zákazníky patří nejvýznamnější společnosti v oboru automotive, letectví a energetiky.

Jste dynamická osobnost, máte zkušenosti z oblasti prodeje technických nástrojů či strojírenské výroby a hledáte nové profesní výzvy? Máte proaktivní přístup k zákazníkovi? Zajímají vás trendy v oboru a nové aplikace? Pokud ano, rádi se o Vás dozvíme víc!

Popis pracovní pozice:

Vaší prací bude podpora klíčových zákazníků společnosti ve smyslu pochopení jejich potřeb a navrhování komplexních a efektivních technických řešení pro projekty a výrobu v oboru strojírenství. Technický prodejce rozvíjí vztahy se stávajícími zákazníky, poskytuje jim inovativní a vysoce účinná řešení pro jejich práci a zároveň proaktivně monitoruje nové prodejní příležitosti ve svěřeném regionu, kterým jsou Královekradecký a Pradubický kraj.

Náplň práce:

  • Reprezentování značky a prezentace jejích produktů
  • Rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky společnosti prostřednictvím aktivní přítomnosti v jejich provozovnách a výrobních prostorách
  • Technická podpora zákazníkům při testování a výběru nových nástrojů a poskytování efektivních řešení pro kovoobrábění
  • Identifikace, rozvoj a sledování prodejních příležitostí u stávajících zákazníků a případných nových prodejních možností
  • Práce se systémy společnosti

Co Vám nabídneme

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a benefity
  • Spolupráci s nevýznamnějšími firmami v oboru
  • Možnost učit se a pracovat na sobě

Co od vás očekáváme

Co požadujeme:

·      SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti strojírenství)

·      Znalost strojírenské technologie a CNC třískového obrábění kovů

·      Cit pro obchod

·      Nadšení pro obor, proaktivita

·      Vynikající vyjadřovací schopnosti a profesionální vystupování

·      Schopnost aktivního naslouchání a dovednost komunikovat napříč všemi stupni organizace u zákazníka

·      Řidičský průkaz a ochota cestovat

·      Počítačové dovednosti

·      Anglický jazyk na komunikativní úrovni

·      Region: severní/střední a východní Čechy

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.