projektový pracovník - human touch in mladá boleslav

location
mladá boleslav, středočeský kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
103

job description

Popis pozice

Pro našeho klienta, českého výrobce automobilů hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník - Human Touch do Mladé Boleslavi. Máte zkušenost s projektovým řízením? Jste komunikativní a to i v cizím jazyce? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Podpora implementace a vývoje jednotlivých částí strategie Human Touch pomocí komunikačních nástrojů – jejich návrh, příprava a výroba

Grafická podpora dílčích projektů v rámci Human Touch

Podpora dílčích projektů v rámci týmu HT

Podpora organizace interních akcí

Reporting Implementace HT a Sustainability measures

Odpovědnost za implementaci HT standards na zahraničních trzích

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu práce Mladá Boleslav

Profil ideálního kandidáta

Profil ideálního kandidáta:

VŠ vzdělání ekonomického nebo marketingového zaměření

Anglický jazyk min. B2 (středně pokročilý), základy NJ vítány

Zodpovědnost

Samostatnost

Týmová spolupráce

Otevřenost ke změnám a flexibilita

Komunikativnost a schopnost projektového řízení