projektový pracovník - specialista zákaznické spokojenosti in mladá boleslav

location
mladá boleslav, středočeský kraj
job category
Marketing
reference number
252

job description

Popis pozice

Projektový pracovník – Specialista zákaznické spokojenosti

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou automobilů, hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník - Specialista zákaznické spokojenosti do Mladé Boleslavi. Jste absolventem VŠ, hovoříte anglicky, orientujete se v projektovém managementu, zajímáte se o nejnovější technologie, máte rád/a dynamickou práci a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou automobilovou značkou? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Řízení, vývoj a technická implementace projektů, zaměřených na zákaznickou spokojenost

Koordinace dodavatelských firem

Koordinace vývoje aplikace

Příprava podkladových materiálů a prezentací

Analýza a vyhodnocování situace na jednotlivých trzích

Každodenní komunikace s importéry firmy (i v AJ, případně NJ)

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav - Kosmonosy

Profil ideálního kandidáta

VŠ vzdělání

Anglický jazyk (min. B2 – středně pokročilý), německý jazyk výhodou

Zkušenost s projektovým řízením výhodou

Zkušenosti s vývojem aplikací nebo programováním výhodou

Znalost agilní metodiky vývoje výhodou

MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)

Komunikační a prezentační dovednosti

Kreativní myšlení a proaktivní přístup k práci

Samostatnost, pečlivost, týmová spolupráce

Výborně zvládnutý time – management