quality customer engineer in rychnovek

location
rychnovek, královéhradecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
134

job description

Popis pozice

Hledáte práci v mezinárodní automotive společnosti? A ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Ozvěte se nám!

Co budete dělat:

- dodržovat proces ověřování a plnění zákaznické kvality

- přijmout zboží vrácené zákazníkem a provést potřebnou analýzu a testy

- provádět interní audity produktů a procesů

- řídit interní průzkumy spokojenosti zákazníka

Nabízíme:

- moderní zázemí mezinárodní společnosti

- týden dovolené navíc

- motivující platové ohodnocení

- 13. a 14. plat

- dotované stravování

Požadujeme:

- znalost nástrojů kvality (8D, NQAG,PPM, PO05)

- zkušenost v automotive společnosti

- AJ na komunikativní úrovni podmínkou

- vykonávat svou funkci disciplinárně

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové