řidič vzv, trutnov, 21 000 - 24 000 kč/měs.

location
trutnov, královéhradecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
t-515

Hledáte zaměstnání na pozici řidiče VZV? Ocenili byste měsíční bonusy, příspěvek na stravování a 5 týdnů dovolené a fajn kolektiv? Nevadí Vám práce na směny (8 nebo 12 hod. směny)?

Dejte nám o sobě vědět – hledáme vhodné uchazeče pro výrobní automotive společnost na Trutnovsku.

Nástup možný ihned.

Co vás čeká:

·        obsluha vysokozdvižného vozíku

·        manipulace s paletovým vozíkem

·        balení palet pomocí automatického ovinovacího stroje

·        práce se čtečkou

Co Vám nabídneme

  • moderní pracovní prostředí
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • základní hrubou mzdu 17 128 a k tomu:
  • nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)
  • bonus za týmovou práci až 3000 Kč/měs.
  • bonus za zapracování až 1200 Kč/měs.
  • bonus za nepřetržitý provoz  500 Kč/měs.
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (40 Kč/den)
  • hrubá měsíční mzda se pohybuje v rozmezí 21 000 – 24 000 Kč/měs.

Co od vás očekáváme

kandidáta, který:

·        má zkušenosti s řízením VZV (kat W1)

·        je ochotný pracovat ve směnném provozu (8 hod nebo 12 hod směny)

·        je spolehlivý a má smysl pro zodpovědnost

·        má chuť do práce

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.