skladník in kadaň

location
kadaň, ústecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
251

job description

Popis pozice

Skladník – dvousměnný provoz – nástup ihned

Nebaví Vás noční směny?

Nabízíme zajímavou práci skladníka/manipulanta v zakázkové výrobě stínící techniky pouze na dvě směny!

Nástupní základní mzda min. 22.000,- Kč + bonusy. K tomu navíc doprava do práce a z práce za symbolickou cenu přímo z Vaší lokality.

Co konkrétně Vám nabízíme?

- nástupní mzda minimálně 22 000 Kč za měsíc, po zapracování navýšení mzdy + bonusy

- práce pouze na ranní a odpolední směny, už žádné noční směny!

- dotovaná doprava z Kadaně, Chomutova, Jirkova, Klášterce nad Ohří a z Mostu

- stravenky v hodnotě 90,- Kč za každou odpracovanou směnu

- týden dovolené navíc

Co od Vás očekáváme?

- prokazatelná praxi ve skladu alespoň 1 rok

- VZV výhodou (není nutnost, propadlý obnovíme)

Tak neváhejte a volejte 778 435 069.