specialista logistiky a řízení skladů in praha 5 stodůlky

location
praha 5 stodůlky
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
8457

Staňte se součástí týmu původem německého koncernu zabývajícího se prodejem nábytku. V současnosti rozšiřují tým logistiky a hledají člověka na vedoucí pozici řízení skladů a logistiky.

Co Vás čeká?

-          Řízení oblasti skladů a logistiky

-          Optimalizace skladování a distribuce

-          Kontrola kvality, řešení problémů v provozu skladu

-          Nastavení systému tréninku skladového personálu

-          Komunikace s dopravci a dalšími obchodními partnery

-          Spolupráce s centrálním nákupem při plánování dodávek

-          Reporting v rámci svěřené oblasti

Co hledáme?

-          VŠ/SŠ vzdělání

-          Předchozí zkušenosti  v podobné oblasti

-          Znalost práce s MS Office

-          Komunikativní znalost AJ nebo NJ

-          Ochotu cestovat

Nabízíme

-          Možnost profesního růstu (odborná školení)

-          Zaměstnanecké slevy na zboží

-          Možnost 5 týdnů dovolené

-          Stravenky ve výši  70 Kč