svářeč in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Strojírenství
reference number
180

job description

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a prodejem datových a telekomunikačních rozvaděčů, datových center, silových rozvaděčů a příslušenství.

Do svého týmu hledá šikovného svářeče.

Požadujeme:

·      SOU - svářeč

·      zkušenosti s metodou MIG/MAG

·      broušení svařenců (není nutný svářečský průkaz) - výhodou

Náplň práce:

  • svařování ocelových plechů do tloušťky 2 mm metodou MIG/MAG
  • odporové svařování (bodování)
  • obsluha / seřizování svářecích robotů
  • manipulace s materiálem a polotovary
  • broušení svařenců (není nutný svářečský průkaz)

Nabízíme:

  • práci na HPP v nepřetržitém nebo dvousměnném provozu
  • adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality
  • každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)
  • práce na nejmodernějších technologiích
  • parkování v areálu, zastávky MHD a linkových spojů
  • stravování za 23 Kč
  • 13. plat po prvním roce
  • Cafeterie ( VČD Pardubice, posilovna, bazén)
  • lokalita: Starý Máteřov (PCE)