sw tester - dispečérské systémy in praha 10

location
praha 10, hlavní město praha
job category
IS/IT Vývoj
reference number
3910

Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro dopravu, energetiku a bezpečnostní oblast hledáme zkušeného kolegu. Námi vyvíjený dispečerský systém umožňuje komunikaci uživatelů v prostředí různorodých telekomunikačních a rádiových sítí (analogové, digitální). Produkty jsou založeny na OS Linux s využitím moderních VoIP protokolů jako například SIP.

Náplň práce:

  • účast na projektech vývoje softwaru pro telekomunikační a síťové prvky,
  • testování aplikací a systémů v průběhu vývoje,
  • správa a konfigurace testovacího polygonu,
  • příprava testovacích scénářů a nástrojů,
  • spolupráce se zahraničními pracovišti.

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ se zaměřením na informatiku nebo telekomunikace,
  • angličtina na pokročilé úrovni,
  • znalost fungování TCP/IP sítí a zkušenost s jejich konfigurací,
  • znalost práce v Linuxu minimálně na uživatelské úrovni,
  • znalost programování výhodou,
  • orientace na výstup, smysl pro detail, pečlivost

Nabídka

  • práci na zajímavých projektech pro významné zákazníky,
  • profesní a osobnostní růst,
  • finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
  • skvěle fungující mladý pracovní kolektiv,
  • pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc,
  • příspěvek na penzijní připojištění, na jazykové vzdělávání a na stravování,
  • zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
  • výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.