technicko- obchodní manažer pro akvakulturu in praha 9

location
praha 9, hlavní město praha
job category
Prodej a obchod
reference number
1165

Společnost  Nutreco je světový lídr v oblasti výživy zvířat a akvakultur. Kvalita, inovace a udržitelnost

jsou nosné principy, vložené do kultury společnosti Nutreco od výzkumu a nákup krmných surovin a

doplňkových látek, až po konečné produkty a služby pro zemědělství a akvakultury. Nutreco tvoří

dvě globální značky, společnost Skretting (výživa ryb) a společnost Trouw Nutrition (výživa zvířat),

které mají výrobní závody nebo zastoupení ve víc než 90 zemích světa

Náplň práce

 odpovědnost za prodej portfolia výrobků určených na výživu ryb od společnosti Skretting chovatelům       ryb anebo distributorům v této oblasti,

 řídit, rozvíjet a koordinovat prodej výrobků určených pro výživu ryb,

 trénovat a motivovat chovatele pracovat s produkty společnosti Skretting,

 vypracovat konkrétní obchodní plány pro tržní segment, zavést tyto plány založené na úzkých

    pracovních znalostech trhu a vyhodnocovat průběžné plnění oproti plánu,

 ve spolupráci s distributory zformulovat odhad a požadavek na skladový plán zásob,

 připravovat, sledovat a vyhodnocovat periodickou předpověď

 úzká spolupráce s marketingovým oddělením a produktovými manažery na sledování trhu              a konkurence k vyvíjení a realizaci strategických obchodních plánů na získání a rozšíření obchodních cílů

 vyhledávat, rozšiřovat a řídit příležitosti pro obchodní rozvoj společnosti Skretting v ČR a SR

   objevováním a vyhledáváním nových obchodních kontaktů

 poskytovat poradenství a návrhy k portfoliu produktů

Profil kandidáta

 Kvalifikační požadavky

 min. Bc. vzdělání v oblasti výživy ryb

 nutriční anebo technickou znalost v agri/ akva průmyslu

 zkušenost v oblasti akvakultury

 zkušenost v mezinárodním prodejním a marketingovém prostředí výhodou

 ochota cestovat v rámci ČR a SR

 pokročilá úroveň anglického jazyka

  Profil schopností

 orientace na zákazníka

 orientace na trhu

 schopnost vyhledávat informace

 orientace na výsledek

 sebedůvěra

 organizační schopnosti, abstraktní myšlení

Nabízíme

 samostatnou práci s vysokým předpokladem profesního růstu v mezinárodním prostředí

 mzdu a odměny z prodeje

 služební vozidlo, laptop a mobilní telefon

 zaměstnanecké benefity