technický consultant - integrace dat in praha

location
praha, hlavní město praha
job category
IS/IT Konzultace
reference number
800

Naším klientem je mezinárodní společnost, která vyvíjí vlastní SW řešení pro přenos a integraci dat mezi různými systémy.  Produktová řada pokrývá všechny oblasti komunikace a integrace elektronických dokumentů, od výměny elektronických obchodních dokumentů, jejich archivace až po implementaci celého obchodního a zúčtovacího procesu.

Náplň práce:

  • Návrh technických řešení na základě potřeb klienta
  • Analýzy požadavků a procesů klienta
  • Prezentace možných technických řešení
  • Tvorba nabídek a podkladu pro obchodní oddělení
  • Podpora obchodního týmu při jednání se zákazníky
  • Konzultační služby pro klienty v oblasti B2B
  • Řízení a realizace zakázky
  • Dohled a zpětná kontrola termínu dodání řešení a spokojenosti klienta
  • Spolupráce při rozvoji produktů a služeb EDITELu
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností za účelem uspokojení potřeb klienta
  • Zaškolení uživatelů

Co Vás ještě může zajímat:

  • Už několik let se společnosti nejen ekonomicky daří a mají ambiciozní cíle do budoucnosti
  • Jsou lídrem v dosti specifické, ale o to zajímavější oblasti B2B integrací, která se dotýká každého podnikajícího subjektu, což vytváří potenciál pro další rozvoj a inovace
  • Budete pracovat s profesně i osobnostně pozoruhodnými lidmi
  • Dobré pracovní výsledky a úspěchy jsou ohodnoceny zajímavou odměnou
  • Získáte dlouhodobý kontrakt na HPP
  • Pracovní zázemí se nachází v moderním prostředí kancelářského komplexu The Park, 3 min. chůze od metra C Chodov, kde se též nachází i kryté záchytné parkoviště P+R

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ technického zaměření
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici se zkušeností s IT
  • dobrá orientace na IT/ICT trhu
  • znalost základních obchodních procesů
  • vítaná zkušenost v oblasti systémů či standardů pro elektronickou výměnu dat
  • vítaná zkušenost v oblasti integračních projektů - B2B nebo EAI
  • vítaná znalost a zkušenost s projektovým řízením
  • jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk – aktivně (slovem i písmem) - podmínka
  • Německý jazyk – výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost operačních systémů (Windows, Linux)
  • znalost databázových platforem (MS SQL, ORACLE)
  • znalost TCP/IP sítí a komunikačních protokolů
  • přehled v datových strukturách a formátech (poziční soubory, XML, ISDOC…)
  • vítaná znalost podnikových ERP či IS z oblasti obchodu (FMCG) či logistiky
  • vítaná znalost a zkušenost s návrhem a modelováním procesů
  • znalost kancelářského balíku MS Office
  • vítaná znalost programovacích a skriptovacích jazyků – Perl

Nabídka

  • práci v mladém, dynamickém kolektivu ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • spolupráci v rámci evropského týmu
  • stravenky,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • životní pojištění a sportovní aktivity,
  • sick days,
  • možnost práce z domova,
  • mobilní telefon a notebook,
  • každoroční externí školení na zvýšení kvalifikace,
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby,
  • očkování proti chřipce,
  • neformální prostředí mezinárodní společnosti,
  • roční bonus