technik údržby automatizace in nový bydžov

location
nový bydžov, královéhradecký kraj
job category
Strojírenství
reference number
261

job description

Popis pozice

Náš klient se soustřeďuje na inovativní, zákaznicky specifická řešení pro systémy těsnění a tlumení vibrací v kvalitativně náročných aplikacích automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu.

Nabízíme:

- práci zaměřenou na hledání a realizaci řešení

- dynamickou společnost s dlouhodobou perspektivou

- důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání

- příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a uznávání hodnot

- mzda 25 000 - 30 000 Kč + bonusy

 - stravenky v hodnotě 90 Kč

- příspěvek na penzijní připojištění

- narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea

Co od Vás očekáváme:

- vzdělání elektrotechnické vyhl. 50§6

- všeobecné znalosti automat. zařízení, nebo výrobních linek, pneumatických systémů

- orientace ve výkresové dokumentaci

- základní znalosti AJ

- výhodou - znalosti kamerových systémů a PLC řízení

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové