vedoucí nákupu in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Nákup
reference number
131

job description

Popis pozice

Bydlíte v okolí České Třebové a hledáte nové zaměstnání v oblasti nákupu?

Pokud ano, neváhejte a pošlete životopis. Do svého týmu hledáme vhodného uchazeče na pozici: Vedoucí nákupu.

Jméno společnosti je v současné době dobře známo nejen mezi dodavateli automobilového i elektrotechnického průmyslu v regionu střední a východní Evropy. Společnost také spolupracuje v oblasti přesného strojírenství či telekomunikační techniky, a to jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Náplň práce:

·       Řízení podřízených

·       Domlouvání kontraktů a cenových nabídek

·       Úzká spolupráce s logistikou

·       Komunikace se zákazníkem

·       Kontrola dodávek a odvolávek, zajištění požadavků zákazníků

·       Kontrola stavů zásob – tvorba přehledu priorit/kritických položek

Co od Vás očekáváme?

·       VŠ nebo SŠ vzdělání

·       Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

·       Logické myšlení, komunikativnost, flexibilita, loajalita

·       Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a organizační schopnosti

·       Práce s PC- MS Office

·       Řidičské oprávnění skupiny B

Co Vám nabízíme?

·       Zázemí velké mezinárodní společnosti

·       Bonusový systém dle interních směrnic

·       Příspěvek na stravování

·       Po zaučení - příspěvek na penzijní pojištění

·       Místo výkonu práce je v Česká Třebová