chemikant (m/w/d) in berlin

job type
temporär zu permanent

location
berlin
job category
Consulting - Beratung
working hours
40
experience
Mit Berufserfahrung
reference number
1089130691
phone
+49 30979 80550

Dla renomowanej firmy z branzy chemicznej w sercu Berlina poszukujemy zmotywowanych pracownikow gotowych podjac prace na caly etat na stanowisku CHEMIKA/LABORANTA CHEMICZNEGO (k/m) za 17€/h.

Ihre Aufgaben

  • kontrola jakosci procesow
  • stosowanie sie do wymogow GMP oraz do zalecen SHE
  • przeprowadzanie i kontrolowanie procesow laczenia zwiazkow chemicznych
  • przeprowadzanie wszystkich prac i zadan oraz kontrola magazynu substancji chemicznych
  • odpowiedzialnosc za urzadzenia i istalacje oraz wsparcie w utrzymywaniu ich czynnosci oraz czystosci
  • praca w systemie czterozmianowym ze stalym planem pracy

Unsere Anforderungen

  • ukonczone studia w kierunku chemicznym
  • pierwsze doswiadczenia w pracy jako chemik lub laborant chemiczny
  • dobra znajomosc wymogow GMP
  • umiejetnosc i doswiadczenie w pracy z komputerem
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego

Das dürfen Sie erwarten

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokosci 17€/h w oparciu o niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • mozliwosci rozwoju
  • swiadczenia socjalne oraz gratyfikacje bozonarodzeniowe i urlopowe
  • wsparcie zwiazkow zawodowych oraz zespolu Randstad
  • wysokiej jakosci odziez ochronna

skills

Zuverlässigkeit, Selbstständige Arbeitsweise, Kommunikationsfähigkeit

qualification

Chemikant/Chemikantin