gabelstaplerfahrer (m/w/d) in hoppegarten

job type
temporär zu permanent

location
hoppegarten, brandenburg
job category
Transport - Lagerung
working hours
40
experience
Mit Berufserfahrung
reference number
1088937266
phone
+49 30979 80550

Dla naszego klienta w Hoppegarten w Niemczech poszukujemy doswiadczonych operatorow wozkow widlowych! Chetnie przyjmiemy rowniez grupy dojezdzajace razem! Masz uprawnienia? Chcesz zdobyc doswiadczenie w renomowanym zakladzie pracy w branzy logistycznej? To zglos sie juz dzis!

Ihre Aufgaben

  • rozladowywanie i przeladowywanie towaru za pomoca wozkow widlowych oraz innych pojazdow magazynowych
  • komisjonowanie towaru

Unsere Anforderungen

  • uprawnienia na obsluge wozkow widlowych
  • min. podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego
  • mobilnosc i dyspozycyjnosc
  • doswiadczenie w branzy logistycznej mile widziane
  • prawo jazdy
  • komunikatywnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole

Das dürfen Sie erwarten

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o prace na czas nieokreslony
  • swiadczenia socjalne oraz gratyfikacje bozonarodzeniowe i urlopowe
  • wsparcie dzialu Randstad oraz rady zakladowej - odziez robocza wysokiej jakosci
  • praca na dwie zmiany od poniedzialku do piatku (soboty sa dodatkowe)

skills

Gabelstapler (Diesel-, Benzin-, Elektro-, Gas-), Zuverlässigkeit, Teamfähigkeit, Kommunikationsfähigkeit