helfer - reinigung (m/w/d) in berlin

job type
temporär zu permanent

location
berlin
job category
Sonstige
working hours
40
reference number
1089068584
phone
+49 30979 80550

Dla renomowanej firmy poszukujemy zmotywowanych pracownikow (k/m) chetnych do czyszczenia dworcow i okolic lub pociagow na terenie Berlina za 10,30€/h + dodatki!

Interesuje Cie staly plan pracy oraz dobre wynagrodzenie? To praca dla Ciebie! Nie czekaj, zglos sie juz dzis!

Ihre Aufgaben

  • czyszczenie dworcow, przyleglego terenu oraz budynkow
  • czyszczenie pociagow na stacjach koncowych oraz podczas podrozy
  • oproznianie koszy na smieci
  • czyszczenie toalet
  • czyszczenie na sucho i na mokro ​​​​​​

Unsere Anforderungen

  • chec i mozliwosc pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • praca w nocy, w weekendy oraz swieta
  • min. znajomosc jezyka niemieckiego
  • duza wytrzymalosc fizyczna
  • prawo jazdy mile widziane

Das dürfen Sie erwarten

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokosci 10,30€/h w oparciu o niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • dodatki za prace w nocy, niedziele oraz swieta
  • swiadczenia socjalne oraz gratyfikacje bozonarodzeniowe i urlopowe
  • sparcie zwiazkow zawodowych oraz zespolu Randstad
  • wysokiej jakosci odziez ochronna

skills

Zuverlässigkeit, Teamfähigkeit, Selbstständige Arbeitsweise, Kommunikationsfähigkeit