pomocnik przy obróbce metalu (m\k) in coswig (anhalt)

job type
temporär zu permanent

location
coswig (anhalt), sachsen-anhalt
job category
Sonstige
working hours
35
reference number
953844842
phone
+49 340 2604329

job description

Praca w renomowanej firmie u Klienta w rejonie Coswig.

Ihre Aufgaben

  • obowiązki pomocnicze na produkcji i inspekcji proszków.
  • ustawienie, sterowanie ,nadzór ,konserwacja KTL i zakres systemu proszków
  • przepływ produkcji zgodnie z wydajnością
  • dostarczanie materiałów
  • ogólne utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz czyszczenie maszyn
  • obsługa maszyn

Unsere Anforderungen

  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • najwazniejsze sa Twoje checi do pracy oraz pozytywne nastawie

Das dürfen Sie erwarten

  • możliwość skorzystania z naszego transportu ,który wiezie Państwa na miejsce pracy
  • możliwość kształcenia
  • możliwość długotrwałej współpracy z Firma
  • wynagrodzenie: od 9,27 Euro brutto
  • w umowie o prace gwarantujemy również 35 godzin tygodniowo i 24 dni urlopu, 25 procet dodatku do godzin nocnych
  • dodatkowe wynagrodzenia wakacyjne i swiateczne
  • darmowa odziez robocza
  • umowa na czas nieokreslony
  • Osobiste poraday u Twojej osoby kontaktowej w swoim oddziale Randstad