tischler (m/w/d) in berlin

job type
temporär zu permanent

location
berlin
job category
Sonstige
working hours
40
experience
Mit Berufserfahrung
reference number
1088327706
phone
+49 30979 80550

Dla renomowanej firmy w dzielnicy Berlina Pankow poszukujemy zmotywowanych pracownikow gotowych podjac prace na caly etat na stanowisku stolarza (ewentualnie montera) k/m za 15 - 17€ brutto/h w zaleznosci od doswiadczenia. Dodatkowo placimy diety, dodatki na dojazdy oraz mieszkanie.

Chcesz pracowac w renomowanej firmie? Chcesz zarabiac odpowiednio do twoich kwalifikacji? Zglos sie juz dzis!

Ihre Aufgaben

  • wstepny montaz, instalacja, uruchamianie maszyn zgodnie z otrzymana dokumentacja techniczna
  • montaz podzespolow pojazdow szynowych
  • prace slusarskie
  • manualne kompletowanie czesci i podzespolow
  • kontrola jakosci

Unsere Anforderungen

  • min. komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego ​​​​​​
  • elastycznosc i dyspozycyjnosc (praca zmianowa)
  • otwartosc na nowe wyzwania
  • umiejetnosc pracy samodzielnej oraz zespolowej
  • odpowiedzialnosc i przywiazanie wagi do szczegolow
  • umiejetnosci techniczne
  • wyksztalcenie o profilu mechanicznym lub stolarskim
  • doswiadczenie w pracy mechanika lub elektromontera lub stolarza mile widziane

Das dürfen Sie erwarten

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od kwalifikacji 15- 17€ brutto/h w oparciu o niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • swiadczenia socjalne oraz gratyfikacje bozonarodzeniowe i urlopowe
  • wsparcie zwiazkow zawodowych oraz zespolu Randstad
  • wysokiej jakosci odziez ochronna oraz narzedzia

Zainteresowanych prosimy o przesylanie aplikacji w jezyku niemieckim do pani Justyny Uta na adres: uta.justyna@randstad.de lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +4915254506968. Grupy dojezdzajace razem sa rowniez mile widziane. Nie pokrywamy kosztow procesu rekrutacyjnego oraz dojazdu, wszystkich kandydatow prosimy o wyrozumialosc.

skills

Zuverlässigkeit, Selbstständige Arbeitsweise, Kommunikationsfähigkeit