alkalmazásmenedzser in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
94230

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely Alkalmazásmenedzser kollégát keres.

- Lakossági hitelezési folyamatot támogató rendszerek napi működéséhez szükséges üzleti támogatás végzése
- Az üzleti megoldások átültetése a hitelezési rendszerbe a döntési motor programozásával
- A hitelezési rendszerek paramétereinek frissítése, jogszabályi, üzleti és egyéb változtatások tervezése, specifikációja
- Az üzleti célok eléréséhez szükséges fejlesztések meghatározása, kidolgozása
- A lakossági hitelezési rendszerek és alkalmazások összehangolása a hitelezési folyamattal és az egyéb rendszerekkel
- Új rendszerfunkciók üzleti követelményeinek kidolgozása, az érintett szereplők igényeinek összehangolása, az egyes üzleti igények összehangolása
- Szoros együttműködés az üzleti és IT területekkel
- Az informatikai fejlesztések koordinálása
- Funkcionális és end-to-end tesztelések kidolgozása, koordinálása, tesztelés elvégzése

Elvárások / Requirements

- Közgazdasági, pénzügyi, informatikai vagy releváns műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
- Rendszer szemlélet, strukturált gondolkodásmód
- Önálló munkavégzés
- Erős koordinációs és szervezői képesség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó képesség
- Együttműködési készség
- Innovativitás

Előny, de nem feltétel:

- Rendszerszervezői, rendszerelemzői, szoftverfejlesztői vagy programozói tapasztalat
- Döntési motor programozásában szerzett tapasztalat
- Hitelezési rendszerek architekturális ismerete
- 2-3 éves hitelezési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
-Rugalmas munkaidő
-Felelősségteljes munkakör
-Dinamikus csapat
-Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Hubai Boglárka
boglarka.hubai@randstad.hu