áruösszekészítési csoportvezető in alsónémedi

posted
job type
permanent

job details

posted
location
alsónémedi, pest
job category
logisztika / beszerzés
job type
permanent
reference number
143880

Új év, új lehetőségek, új munka!
Raktárban dolgozol, ahol te vezeted a csapatod?
Jelentkezz hozzánk komissiózási csoportvezetőnek.

Felügyeli és ellenőrzi a bolti rendelések összekészítését
Felügyeli az egységrakomány-képzést, kiszűri és dokumentálja a hibákat, valamint értesíti az érintett kollégákat az esetleges hibákról
Koordinálja a műszak indulását, menetét és lezárását Betartja és betartatja, valamint továbbadja a raktár- és osztályvezetői utasításokat, irányelveket A törvényi előírásoknak megfelelően elkészíti az osztály dolgozóinak beosztását
Ellenőrzi a gépnaplókat
Folyamatos oktatásban részesíti a munkatársakat
Betartja/betartatja a HACCP előírásokat az áruösszekészítés területén
Aktívan részt vesz a leltári folyamatokban

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség
1 év raktári csoportvezető tapasztalat
Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk / Offer

Modern munkakörnyezet
Előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu