automatizálási és műszeres mérnök in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
94988

Kőolaj- és gázipari partnerünk számára keresünk Budapestre Automatizálási és műszeres mérnök kollégát.

• A vállalat mérés- és irányítástechnikai rendszereinek megismerése (hardware és software felügyelete és karbantartásának koordinálása
• Az új beruházások tervezésének felügyelete
• A tervezés költségvetésének kialakításában való részvétel
• Automatizálási projektek felügyelete, koordinálása
• Fejlesztési javaslatok
• Új beszállítók felkutatása
• Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal

Elvárások / Requirements

• BA mérnök (szoftver, gépész, műszeres; előny: olajipari végzettség)
• szakmai tapasztalat minimum 3-5 év
• legalább középfokú angol nyelvtudás
• automatizálásban, műszer-, irányítástechnikában való jártasság,
• IT infrastruktúrák üzemeltetésében való jártasság,
• metrológiai ismeretek,
• PLC (Programmable Logic Contollers) és APC (Advanced Process Control) programozás ismerete,
• adatmenedzsmentben való jártasság
• precíz munkavégzés, nagy figyelem a részletekre, önálló döntéshozás, kreatitivás problémamegoldás, csapatjátékos
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés
• Változatos munkakör
• Multinacionális és egyben családias környezet

Kapcsolattartó / Applications

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu