bér- és tb ügyintéző in nyíregyháza

posted
job type
permanent

job details

posted
location
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
job category
pénzügy / számvitel
job type
permanent
reference number
132007

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, akik dinamikusan fejlődő bérszámfejtői csapatukba keresnek Bérszámfejtő munkatársat Nyíregyházára

- Teljes körű bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
- Bérszámfejtési adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
- Cafeteria juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
- Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
- Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

- Teljes körű bérszámfejtésben szerzett 2-3 év tapasztalat
- TB kifizetőhelyi tapasztalat
- Nexon és Kira rendszer ismerete, más bérszámfejtői szoftverismerete előnyt szolgál
- Munkaügyi Bér és TB ügyintézői végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, kiszámítható munkahely
- Családias szervezeti kultúra
- Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
- Előrelépési lehetőség
- Modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Applications

Enikő Török
eniko.torok@randstad.hu