cnc terület koordinátor in Székesfehérvár

posted:
location
Székesfehérvár, Fejér
job type
Permanent
reference number
92115

Szeretnél egy jó csapat részese lenni? Szeretsz fémekkel dolgozni, vagy egyszerűen érdekel hogyan készülnek az autók egyes elemei?
Dinamikusan bővülő gépjármű karosszéria - és pótkocsi gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat CNC terület felelős pozícióba

Feladatok:
• CNC területen dolgozók koordinálása, napi termelési ütemterv biztosítása
• Szakmai támogatást biztosítása a területén dolgozóknak.
• Gyártásközi dokumentumok kezelése
• Kollégák oktatása/betanítása a különböző gépkezelési és termékspecifikus gyártási folyamatokra
• Oracle jelentések elkészítése a CNC megmunkáló gépeken
• Területi rend biztosítása
• Termelési folyamatok és a termékjellemzők fejlesztése, részvétel a javító kezdeményezésekben és azok végrehajtásában.
• Szükség szerint CNC és egyedi gépbeállítások elvégzése
• CNC programok frissítése, optimalizálása a termékváltozás folyamatnak megfelelően.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• Hasonló területen szerezett tapasztalat
• Technikusi végzettség
• Önálló munkavégzés
• Jó kapcsolatteremtő és meggyőző készség
• Kezdeményezőkészség, kreativitás
• Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Ányos Szonja
Tel.: 34/200-330
e-mail: tatabanya@randstad.hu
Személyesen megtalálsz: Tatabánya, Komáromi út 21. Randstad iroda