elektrotechnikus, karbantartó - német nyelvtudással in Gönyü

posted:
location
Gönyü, Győr-Moson-Sopron
job type
Permanent
reference number
95948

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére folyamatosan keresünk Elektrotechnikus, karbantartó pozícióba németül beszélő munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

- Elektronikai rendszerek és berendezések javítása, megelőző karbantartása
- Kapcsoló -, és elosztószekrények optimalizálása
- Hibák elemzése, karbantartási tervek készítése
- Kapcsolattartás termelési és logisztikai részleg munkatársaival
- Karbantartás vezető munkájának segítése

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség elektrotechnikai, villamossági területen - erősáramú végzettség az ideális
- Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
- 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
- Munkavégzéshez használható aktív német nyelvtudás

Előny:
- Siemens S7 és Eplan rendszer ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Kapcsolattartó / Applications

Kissné Szilágyi Katalin
06 30 98 100 58
katalin.szilagyi@randstad.hu