értékesítési képviselő in -

posted
job type
permanent

job details

posted
location
-, borsod-abaúj-zemplén
job category
értékesítés / kereskedelem
job type
permanent
reference number
132665

Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi forgalmazó, fejlesztő és gyártó vállalat értékesítési képviselőt keres Szabolcs-Szatmár-Bereg; Hajdú-Bihar; Jász-Nagykun-Szolnok; Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén megye területekre.

- Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése;
- A meglévő ügyfélkapcsolatok megbízható ápolása személyesen és telefonon;
- A vevői észrevételek, az esetleges reklamációk kezelése;
- Kintlévőségek kezelése;
- A megcélzott eladási pontok látogatása;
- Folyamatos nyomon-követés, kapcsolattartás;
- Piaci információk gyűjtése és továbbítása a termékfelelős és beszerzési csapat, illetve az értékesítési vezető felé;
- Az adminisztratív feladatok precíz elvégzése;

Elvárások / Requirements

- Minimum középfokú végzettség;
- Jelenleg is élő ipari B2B
- Minimum 2 éves értékesítői tapasztalat;
- Kiváló kapcsolatteremtő és -építő képesség;
- Jó kommunikációs, problémamegoldó készség;
- Megnyerő, magabiztos fellépés;
- Vevőorientált szemlélet;
- Stabil számítástechnikai ismeretek: MS Office; Excel, Word;
- Érvényes jogosítvány, vezetési tapasztalat;

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés, bónusz;
- vállalati gépkocsi privát használatra is;
- telefon és laptop;
- folyamatos fejlődési lehetőség;

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu