értékesítő (account manager) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
134029

A hazai PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Értékesítőt (Account Manager) keresünk.

- Különböző szoftverek, rendszer megoldások ipari cégek felé történő értékesítése
- Teljes értékesítési folyamat kezelése
- Új ügyfelek felkutatása, ügyfél kapcsolatok kiépítése
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
- Vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
- Marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség (műszaki, közgazdasági végzettség előny)
Vállalati szoftverek értékesítésben szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Szakmai motiváció, erős értékesítői attitűd
Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

Családias légkör
Inspiráló munkakörnyezet
Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Versenyképes bérezés, céges autó

Kapcsolattartó / Applications

Rác Ildikó
30/981 0054