executive assistant in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
asszisztens / recepció
job type
permanent
reference number
132841

Van tapasztalatod személyi asszisztensként?
Megbízható vagy, talpraesett és szívesen teljesíted a felettesed kéréseit?
Magabiztosan beszélsz angolul?

Ha a fentiekre mind igen a válaszod, akkor jó helyen jársz.

Befektetés-kezeléssel foglalkozó partnerünk Budapesten és vidéken is több ingatlannal, telekkel rendelkezik. Budapesti irodájukba keresik személyi asszisztensi pozícióba motivált munkatársukat.

- vezérigazgató munkájának támogatása
- naptárkezelés, telefonok, e-mail-ek kezelése
- tárgyalások, értekezletek megszervezése, előkészítése
- utazásszervezés
- kapcsolattartás a többi osztály vezetőivel
- partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- 3-5 év tapasztalat személyi asszisztensi pozícióban
- tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
- kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség
- szervezőkészség
- proaktív hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- fiatal, dinamikus csapat
- kiváló munkakörnyezet
- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh