front desk and adminisztráció - részmunkaidős állás in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
asszisztens / recepció
job type
permanent
reference number
135050

Részmunkaidőben keres állást?
Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik?
Van recepciós vagy egyéb Front Desk tapasztalata?

Akkor lehetséges, hogy megtalálta az ideális pozíciót.

Egy belvárosi, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó multinacionális céghez keresünk office management és recepciós feladatok ellátására egy nyitott, precíz, angolul minimum középfokon beszélő kollégát részmunkaidőben.

- Együttműködés az irodavezetővel, HR-rel és egyéb csapatokkal
- Irodai beszerzések intézése
- Készletek nyilvántartása
- Irodai üzemeltetési problémák kezelése, kapcsolattartás a takarító és karbantartó személyzettel
- Üzleti utazók fogadása, szállásfoglalás, étkezések intézése
- Recepciós feladatok ellátása, posta érkeztetése, futárok fogadása stb.
- Programok, események, csapatépítők szervezésében való részvétel
- Adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

- Minimum középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Adminisztrációban, front desk/recepciós feladatkörben szerzett tapasztalat
- Munkavégzés napi 4-5 órában
- Jó kommunikációs képesség, nyitottság
- Önállóság
- Precizitás
- Proaktív problémamegoldás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatás
- Fiatalos csapat
- Modern iroda a belvárosban
- Nyugodt légkör
- Rugalmasság
- Hosszútávú lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Gál Anita
+3630 634 7411