front-end fejlesztő (angular, react) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
126846

Partnerünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapat. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői, akiknek itthon és külföldön is kínálnak szakértői megoldásokat. Csapatukba keresünk most Front-end fejlesztőt, aki külföldi és hazai projektek támogatásáért felelne.

- Front-end fejlesztési feladatok
- Belga és holland projektmunkában való részvétel
- Lehetőség új technológiák elsajátítására
- Scrum metodológia alkalmazása
- Juniorabb kollégák mentorálása

Elvárások / Requirements

- Minimum 3 éves szoftverfejlesztői tapasztalat elsősorban webes Front-end fejlesztésben (HTML, CSS, Javascript ismeretek)
- Minimum 2 év tapasztalat AngularJS, Angular, React vagy más front-end keretrendszerben
- Projekt szemléletmód
- Jó kommunikációs képesség
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:
- Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok,
- Front-end rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
- Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használatában szerzett tapasztalat
- Back-end fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Barátságos, fiatalos munkahelyi környezet
- Belvárosi elhelyezkedés
- Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, éves karrierút tervezés

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49