garanciális mérnök (szervizelési folyamat koordináció) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
132925

Partnerünk egy villamosok, vasúti kocsik, metrók és nagy sebességű sínen futó járművek tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó spanyol hátterű nemzetközi nagyvállalat.

A cég egy új pozíció létrehozásával szeretné fejleszteni a szervezetét, erre keresünk hasonló iparágban jártas gépész- vagy villamosmérnök kollégát.

Az új kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

- Felméri és optimalizálja a telephely erőforrásigényét, annak érdekében, hogy az megfeleljen a jelenlegi és jövőbeni működési kereteknek
- Termelési és költségvetési célok elérése érdekében a telephely szervezésében aktívan részt vesz
- Megszervezi a telephely munkavédelmi előírásának megfelelő működését
- Felel azért, hogy a karbantartási szabályzat megfeleljen a mindenkori biztonsági előírásoknak
- Részvétel a telephely garanciális folyamatainak optimalizálásában, annak érdekében, hogy azok a lehető legnagyobb hatékonysággal működjenek
- Kapcsolatot tart és együttműködik a (nemzetközi) beszállítókkal
- Minőségbiztosítási rendszert dolgoz ki annak érdekében, hogy a telephely megfeleljen az anyagbeszerzési szabályoknak
- Felelős azért, hogy az összes értékesítést követő, a garanciához kapcsolódó karbantartási folyamat egyértelmű legyen a személyzet és alvállalkozók számára egyaránt

Elvárások / Requirements

Az ideális jelötl

- Szakirányú mérnöki diplomával rendelkezik (előny: villamos vagy gépész diploma)
- Legalább 1 év, hasonló területen szerzett, szakmai tapasztalattal rendelkezik (pl.: vasúti/légi közlekedés, hidraulikai rendszerek, légkondicionáló gyártás, mechanikus vontató rendszerek, elektronikai rendszerek stb.)
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelv ismeretével rendelkezik
- „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
- Jó priorizálási képességgel rendelkezik

Amit kínálunk / Offer

- Stabil vállalati háttér
- Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve
- Speciális területen, szakmai fejlődési lehetőség
- Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
- Versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Imre Tamás