gépész szerviztechnikus in budaörs

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
szakmunkás
job type
permanent
reference number
134488

A partnerünk a világ vezető szolgáltatója a hajózási és energiaipari piaci ágazatok számára nyújtott intelligens technológiai fejlesztések és a teljes életcikluson át tartó megoldások terén. Hangsúlyt fektetve a fenntartható innovációra, összhatékonyságra valamint az adatelemzésre, partnerünk maximalizálja ügyfelei hajóinak és erőműveinek környezeti és gazdasági teljesítményét.

• Gázmotorok időszakos karbantartása külső helyszíneken
• Gázmotorok hibakeresése és javítása külső helyszíneken
• Műhelymunkák végzése: gázmotor fődarabjaninak felújítása (hengerfej, dugattyú, hengerpersely, stb)

Elvárások / Requirements

• Minimum 3 év gázmotor szerelésben szerzett gyakorlati tapasztalat (Deutz/MWM, CAT, Jenbacher, Waukhesa, Ganz, Guascor, MTU, Perkins, stb.)
• Magas szintű munkabírás, rugalmasság és mobilitás (munkavégzés hajón, erőműben)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Utazási hajlandóság – elsősorban belföldön
• Legalább alapszintű kommunikációs angol szóbeli nyelvtudás, nyelvtanulási hajlandóság

• Hegesztésben és/vagy hagyományos fémforgácsolásban (nem NC vagy CNC) szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

• Skandináv vállalati kultúra és szemlélet
• Változatos munkakörnyezet és kihívások
• Folyamatos tanulási lehetőség egy növekedő vállalatnál
• Új ötletekre nyitott vezetőség

Kapcsolattartó / Applications

Kocsis Ivett Dalma
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739