high-tech értékesítő in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
96159

Érdekel az audió-videó világa?
Van már 2-3 év B2B sales tapasztalatod?
Önálló és eredmény-orientált vagy?

Kimagasló referenciákkal rendelkező Partnerünk az audió-videó technológia területének egyik meghatározó szereplője, immáron több, mint 15 éve.
Dinamikusan növekvő csapatukba keresünk értékesítő kollégát.

- Új ügyfelek megkeresése,ügyféligény felmérés, ajánlatok, szerződések elkészítése
- Üzleti tárgyalások lebonyolítása
- Projektek koordinálása az ügyféligényeknek megfelelően
- Közepes és nagyvállalati, valamint intézményi ügyfélkör számára önállóan értékesíteni a cég innovatív, high-tech megoldásait
- A piac nyomon követése
- Együttműködés a vállalat többi részlegével, a projektek kapcsán
- Adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

- Minimum 2-3 év B2B értékesítői tapasztalat
- Határozott megjelenés és tárgyalási készség
- Pro-aktív és eredmény-orientált attitűd
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikáció készség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Informatikai ismeretek
- Felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, kreatív munkalehetőség
- Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő piaci jelenlét
- Fiatalos, lendületes csapat, támogató vezetőség
- Önálló projektek

Kapcsolattartó / Applications

Dorottya Birtalan
dorottya.birtalan@randstad.hu