hr kontroller in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
HR / munkaügy
job type
permanent
reference number
134736

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk HR Kontrollert a 10. kerületbe.

- Létszám- és bérköltség tervezésben való részvétel, közreműködés a tervezési módszertan folyamatos fejlesztésében.
- HR kontrolling rendszer működtetése, fejlesztése.
- Létszám és bérköltség alakulásának nyomon követése és elemzése.
- Rendszeres és ad-hoc riportok és átfogó elemzések készítése
- Elemzések, adatszolgáltatások előkészítése a felső vezetés, a HR tárosztályok felé.
- Kompenzációs feladatokban való részvétel

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági)
- Legalább 2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- Középfokú angol nyelvismeret
- Magabiztos Excel tudás
- Nyitott, együttműködő attitűd
- Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás
- Kompenzációs területen szerzett gyakorlat és SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidős munkavégzés
- SAP tanulási lehetőség
- Határozott idejű szerződés (2 év)

Kapcsolattartó / Applications

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu