irodavezető in fót

posted
job type
permanent

job details

posted
location
fót, pest
job category
asszisztens / recepció
job type
permanent
reference number
128530

Van tapasztalatod az irodavezetésben?
Szeretsz kommunikálni és nem okoz számodra problémát az angol nyelv használata?
Feltalálod magad az új helyzetekben?

Ha a válaszod igen, akkor ez a pozíció Neked lett kitalálva:

Partnerünk - egy svéd háttérrel rendelkező multinacionális vállalat - több éves tapasztalatával a világ egyik vezető csomagolóanyag gyártójának számít. Több területen is kiemelkedőek: telekommunikáció, energiaipar, légi közlekedés, gépjárműipar, egészségügyi berendezések.

Fiatalos, dinamikus csapatukba keresik Irodavezető pozícióba lelkes, angolul beszélő munkatársukat, fóti irodájukba.

- ügyvezető munkájának támogatása
- kapcsolattartás az irodai szolgáltatókkal, a vállalat többi részlegével
- céges telefon- és gépjárműflotta kezelése
- irodai és reprezentációs anyagok beszerzése
- kimenő postázás kezelése
- céges rendezvények koordinálása
- eseti HR feladatok ellátása
- vendégek fogadása

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- energikus, proaktív személyiség
- csapatorientált beállítottság
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
- fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- laptop, telefon
- fiatalos csapat
- kellemes munkakörnyezet
- céges buszjárat Újpest központból

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh