it project manager (in agricultural business) in -

posted
job type
permanent

job details

posted
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
142600

Innovatív, az agrikultúra területén tevékenykedő partnerünk IT Project Manager-t keres. Összetett vállalatirányítási és döntéstámogató egyedi szoftvereikkel a mezőgazdaság szereplőit támogatják nemzetközi szinten.

- hazai és globális szoftverimplementációs projektek vezetése
- egyeztetés a mezőgazdasági és céges partnerekkel
- end-to-end, önálló projektmenedzsment
- business és IT terület teljes átlátása, a kettő közötti közvetítés
- büdzsé- és forrástervezés, allokálás

Elvárások / Requirements

- IT projektmenedzsment tapasztalat
- érdeklődés az agrikultúra iránt
- önálló, proaktív személyiség
- utazási hajlandóság
- tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- nagyon rugalmas munkakör, egyéni felelősségvállalás
- vidékről is végezhető, home office lehetőség
- fejlődő, innovatív, pezsgő, kihívásokkal teli légkör

Kapcsolattartó / Applications

Eszter Dióssi
+36 30 296 8021