it szolgáltatás menedzser in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
132634

IT szolgáltatás menedzsment területre keresünk szakembert ügyfelünk számára, aki pénzügyi-számviteli folyamatok informatikai támogatásához szállít megoldásokat nagyvállalati ERP környezetbe.

- önálló munkavégzés, ügyfelekkel való kapcsolattartás
- a hatékonyság növelése érdekében figyeli a support működés folyamatait, és javaslatot tesz azok változtatására, amennyiben szükséges
- együttműködés a kollégákkal a hibajegyek mielőbbi lezárása érdekében
- új fejlesztések bevezetése során az ügyfélelégedettség maximalizálása
- ügyfél oldali eszkalációk kezelése, ügyfél panaszok feldolgozása
- SLA-k betartatása a kollégákkal
- dokumentációk és riportok elkészítése

Elvárások / Requirements

- haladó Excel és PowerPoint képességek
- IT alapismeretek, affinitás az informatika iránt
- nagyon jó kommunikációs készség, prezentálásban szerzett gyakorlat
- kompetencia a követelmények összegyűjtésében, elemzésében, osztályozásában és dokumentálásában

Előny:
- Mantis jegykezelő rendszer ismerete
- Sharepoint ismeret, TFS ismeret
- riporting készítéshez használt eszközök ismerete, infografikák készítése
- középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes jövedelem
- fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka
- tréningeken való részvétel
- változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
- tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
- karrierlehetőség üzleti tanácsadás, projektvezetési területre

Kapcsolattartó / Applications

Annamária Cseh-Szombathy
annamaria.nagy@randstad.hu