jogi referens in Budapest, V. kerület

posted:
location
Budapest, V. kerület, Budapest
job type
Permanent
reference number
93249

Közigazgatási szektorba, komplex, felelősségteljes munkakörbe keresünk Jogi referenseket, jogi egyetemi diplomával.

- Véleményezi a társaságokkal kapcsolatos anyagokat és javító szándékú szakmai javaslatokat tesz, különösen a társaságok működésével kapcsolatban -- a napi problémák megoldására
- A társaságok (cégek) tevékenységével, működésével összefüggésben kimutatásokat, vizsgálatokat készít a vezetői döntések megalapozása érdekében.
- Vezetői utasításnak megfelelően előkészíti a gazdasági társaságok átalakítására vonatkozó szakmai anyagokat.
- A feladat ellátásához szükséges körben kapcsolatot tart az ügyfelekkel (cégekkel), ellenőrző szervezetekkel, egyéb, az ellenőrzési tevékenység során kapcsolatban levő 3. személyekkel.

Elvárások / Requirements

- magyarországi egyetemen szerzett jogi diploma, esetleg gazdasági végzettség
- magabiztos, határozott fellépés
- pontosság, precizitás
- rugalmasság, alkalmazkodóképesség
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

- nyelvtudás nem szükséges a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk / Offer

- önálló, felelősségteljes munkakör
- központi elhelyezkedés
- változatos feladatok
- heterogén csapat
- hosszútávú, stabil munkahely

Kapcsolattartó / Applications

Norbert Szalai