jogtanácsos in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
jog
job type
permanent
reference number
142331

Partnerünk, a személyi kölcsönök piacának meghatározó szereplője corporate területre junior jogtanácsost keres.

- Részvétel a panaszkezelés támogatásában, projektfolyamatok menedzselésében, támogatás nyújtása digitalizációs folyamatokban
- Cégjogi feladatok ellátása
- Részvétel üzleti tárgyalásokon

Elvárások / Requirements

- Jogi diploma és jogi szakvizsga
- Legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
- Előny: pénzügyi vállalkozásban szerzett tapasztalat, kereskedelmi bankbank, lakossági termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Nagyvállalati környezetben szerzett jogi előadói, jogtanácsosi tapasztalat előny
- Önálló munkavégzés
- Precizitás, problémamegoldó képesség, proaktív, innovatív hozzállás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkavégzés, heti 1 nap home office lehetőség
- Cafeteria és céges autó
- Stabil vállalati háttér

Kapcsolattartó / Applications

Sárik Dorottya
dorottya.sarik@randstad.hu