key account manager (patika-patikalánc) in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
93612

Neves, nemzetközileg is elismert generikus gyógyszeripari partnerünk számára keresünk Commercial Key Account Manager kollégát!
Ha szívesen dolgoznál olyan vállalatnál, amely kiváló referenciát biztosít a piacon, és ahol hosszútávú karrierlehetőségek várnak rád, akkor ne habozz!

Az új munkatárs feladatai lesznek:
- Az RX és OTC termékek piaci részesedésének növelése és a vállalat képviselete
- Információ nyújtása patikák és patikaláncok számára az értékesítési stratégiákkal összhangban
- Üzleti kapcsolattartás, kereskedelmi akciók ismertetése, hosszútávú megállapodások kötése
- A piac trendjeinek nyomon követése, a konkurencia marketingtevékenységének megfigyelése

Elvárások / Requirements

Elvárások az új kollégával szemben:
- Felsőfokú kereskedelmi végzettség
- Minimum 2 év szakmai tapasztalat releváns területen (gyógyszeripar, értékesítés)
- Előnyt jelen a meglévő kapcsolati háló patikaláncokkal, patikákkal

Amit kínálunk / Offer

Amit a cég nyújt:
- Hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőségek
- Versenyképes juttatási csomag + autó
- Ismert, nagy piaci részesedéssel rendelkező termékek
- Kitűnő referencia a munkaerőpiacon

Kapcsolattartó / Applications

Szilvia Stubner
szilvia.stubner@randstad.hu