logisztikai munkatárs in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
88575

Nemzetközi logisztikai partnercégünk SSC központjába keresünk Logisztikai munkatársat (return)

- A partner ügyfeleitől a hibás vagy nem felhasznált alkatrészek elszállításának a megszervezése az adott ország központi raktárába, esetleg hubok-ba, amennyiben az alkatrészt európai vagy Scirocco országokból kell elszállítani
-A szállítmányozó értesítése, a szállításhoz szükséges információk megadása részére
- A szállítás nyomon követése a központi raktárig, bizonyos esetekben azon túl is
- Az áru beérkeztetésének, készletre vételének az ellenőrzése
- Ha a hibás terméket a raktárból tovább szállítják az európai kontinensen túlra, akkor ennek a nyomon követése
- Eszkalációk kezelése, amennyiben a szállítmányozó vagy a raktár nem megfelelően teljesít.
- Riportok készítése a munkakörbe tartozó szállítmányokról

Elvárások / Requirements

- Min. középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség
- Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás
- Pontosság, megbízhatóság
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (leginkább Excel)
- Monotonitástűrés

- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- Ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni,
- Ha változatos feladatokra vágysz, ahol a logisztika világába is belekóstolhatsz,
- Ha tagja lennél egy fiatalos dinamikus csapatnak,
- Ha egy modern irodai környezetben szeretnél dolgozni,
- Ha PlayStation-el játszanál a munkahelyeden a szünetekben

Akkor jelentkezz hozzánk!

Kapcsolattartó / Applications

Pincze Pálma
06 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu