manuális szoftvertesztelő in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
91460

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésével és integrációjával, valamint informatikai tanácsadással foglalkozó kis szoftverfejlesztõ cég, amely banki kockázatkezelési szoftver fejlesztéséhez és mûködtetéséhez keres szakembert a következõ pozícióba:
Manuális szoftver tesztelő

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésével és integrációjával, valamint informatikai tanácsadással foglalkozó kis szoftverfejlesztõ cég, amely banki kockázatkezelési szoftver fejlesztéséhez és működtetéséhez keres szakembert Manuális tesztelő pozícióba

- Pénzügyi rendszer teljes körű rendszer tesztelése
- Tesztesetek, teszt forgatókönyvek készítése
- Funkcionális és regressziós tesztek végrehajtása
- Hibák felkutatása, továbbítása a fejlesztőknek
- Rendszerszervezők, fejlesztők napi szintű technikai támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 1-2 éves manuális tesztelői tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Rendszerben, folyamatokban való gondolkodás
- Előny: adatbázis ismeret (Oracle) és pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Kellemes, modern munkakörnyezet a II. kerületben
- Családias légkör, támogató kollégák
- Szakmai előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Szabó László
laszlo.szabo@randstad.hu