mechanikus karbantartó munkatárs in eger

posted
job type
permanent

job details

posted
location
eger, heves
job category
szakmunkás
job type
permanent
reference number
127432

Egri partnerünk manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres mechanikus karbantartó pozícióba:

• Összeszerelő gépek és teszt berendezések
• mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása, gépleállások megszüntetése
• Karbantartási feladatok váratlan és terv szerinti elvégzése, dokumentálása
• Részvétel a berendezések áttelepítésében, üzembe helyezésében

Elvárások / Requirements

• Érettségi, mechanikus szakirányú végzettség (mechanikai műszerész, technikus)
• Gyártósori környezetben szerzett karbantartási tapasztalat
• Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
• Hajtásrendszerek ismerete
• Magabiztos műszaki rajzolvasás
• Naprakész számítógépes ismeretek
• Pontos, önálló munkavégzés
• Többműszakos munkarend vállalása
• Csapatban való együttműködés

Előny jelent:
• Szállítórendszerek mechanikus karbantartásában szerzett tapasztalat
• Ipari robotok kezelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
• Csavarozógépek és présberendezések mechanikus ismerete
• Alapszintű német vagy angol nyelvtudás
• SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

• Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
• tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
• Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív
• munkakörnyezetet
• Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és
• nyelvtanfolyamot
• Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet
• és prémiumot
• Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
• hozzájárulást
• Étkezési támogatást
• Széleskörű sportolási lehetőségek
• Iskolakezdési támogatást
• Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
Önéletrajzot a beata.partai@randstad.hu e-mail címre várunk!