mérnök asszisztens in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
91580

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk mérnök asszisztens kollégát.

- A gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
- Határidők nyomon követése
- Termelékenységi statisztikák elkészítése
- Technológiai és folyamat fejlesztési projektek támogatása,
- Jelentések készítése a menedzsment felé,
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (Magyarországon és Németországban is)
- Új termék kvalifikálási folyamatában való részvétel

Elvárások / Requirements

- Középfokú gépésztechnikus vagy felsőfokú mérnök asszisztens végzettség
- Erős, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban,
- Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek -
- Pontos, önálló munkavégzés,
- Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás,
- Rugalmasság

SAP ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a viktoria.takacs@randstad.hu címre.