mérnök értékesítő (légtechnika) in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
89175

Elektromos termékek fejlesztésében és gyártásában élenjáró multinacionális partnerünk magyarországi leányvállalatához keresünk értékesítő mérnök kollégát kereskedelmi légkondicionálási területre.

- A cég termékeinek promotálása, értékesítése ügyfelek számára
- Új kapcsolatok kiépítése és azok fenntartása az ügyfelekkel, tervezőmérnökökkel való kapcsolattartás
- key-account manageri feladatok ellátása
- Az új termékek bemutatása az ügyfeleknek
- Ügyfél találkozókon való részvétel

Elvárások / Requirements

- épületgépészetben szerzett tapasztalat min 1-2 év
- piacismeret (légkondicionáló rendszerek)
- aktív, magabiztos ANGOL nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- mérnöki affinitás
- motivált, rugalmas személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Multinacionális környezet
- Fejlődési és előrelépési lehetőség cégen belül
- Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Anita Rózsa
+36 1 300 6674