multilingual ügyfélszolgálati munkatárs in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
ügyfélszolgálat
job type
permanent
reference number
127278

Beszélsz hollandul, németül, norvégul, dánul, esetleg svédül, de sehol sem tudod gyakorolni a nyelvtudásod?
Szeretnél egy érdekes, dinamikus munkát, nemzetközi környezetben?
Ezt mind megtalálod velünk! Dolgozz multinacionális partnereinknél, ismerj meg új kultúrákat, érdekes embereket, légy egy remek csapat tagja!

Az ügyfelek támogatása különböző csatornákon
Az ügyfelek kérelmeinek pontos és időben történő megválaszolása
Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal
Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-Folyékony, tárgyalóképes nyelvtudás ANGOLUL és a felsoroltak közül egy nyelven:
Holland
Német
Norvég
Dán
Svéd

- Kitűnő kommunikációs készség
- Ügyfélközpontú hozzáállás
- Erős problémamegoldó készség
- Korábbi, releváns tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, multinacionális háttér
- Központban lévő, modern iroda
- Magas bérezés, kedvező juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Réka Genov
reka.genov@randstad.hu