pénzügyi munkatársat keresünk a belvárosba! in budapest, vi. kerület

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, vi. kerület, budapest
job category
pénzügy / számvitel
job type
permanent
reference number
132502

20 éves sikeres múltra visszatekintő belvárosi ügyvédi iroda. Főbb profiljukban a pénz-és tőke piacon vannak jelen, ezen kívül a jog számos más területén, például az ingatlanjogban, versenyjogban, gazdasági jogban és a fogyasztóvédelemben tevékenykednek.

Szeretne egy könnyen megközelíthető helyen, a belváros szívében dolgozni?
Szeretne egy stabil, családias csapat tagja lenni?
Szeretné pénzügyi tapasztalatait változatos feladatkörökben kamatoztatni?
Magabiztosan beszél angolul és nem okoz gondot a mindennapi Excel használat sem?
Akkor ez a lehetőség megtalálta önt!

Feladatok:

- Számlázás és az ehhez kapcsolódó munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
- Megbízási szerződések nyilvántartása
- Teljesítési igazolások kiállítása
- Kapcsolattartás a könyveléssel, bérszámfejtéssel
- Költségszámlák ellenőrzése, kontrolling
- Bankszámlák kezelése (utalások előkészítése)
- Házipénztár kezelése
- Szabadság és munkaidő nyilvántartások vezetése
- Pénzügyi és teljesítmény statisztikák készítése
- Beszerzések kapcsán árajánlatok bekérése
- Üzemeletetés területén a beszállítókkal kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Magas szintű Excel használat
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Stabil, megbízható munkahely
- Belvárosi lokáció

Kapcsolattartó / Applications

Klaudia Keszég
klaudia.keszeg@randstad.hu