projektmérnök pozíció! in Veszprém

posted:
location
Veszprém, Veszprém
job type
Permanent
reference number
95821

Érdekel az autóipar / e-autóipar?
Szívesen laknál és dolgoznál Veszprém megyében, közel a Balatonhoz?

Szívesen vinnél 1-2 projektet elejétől a végéig egy innovatív gyártócég partnerünknél?

Projektmérnökként különböző változatos feladatok várnak majd rád:

- a projekt kezdeti fázisában a fő fókusz a gyártósor megtervezése
- külsős gépgyártókkal kell majd egyeztetned, árajánlatot bekérned, ezeket összehasonlítanod
- a beszállító kiválasztása után folyamatos nyomonkövetés, egyeztetés után a design elfogadása, határidők betartatása, gép validálása
- a berendezés telepítése
- sor beüzemelése, validálása, mintagyártás
- hibák elemzése, gépgyártóval való egyeztetés

Elvárások / Requirements

Sikeres projektmérnök kollégáink rendelkeznek:

- villamos / gépész / mechatronikai mérnök diplomával
- középfokú angoltudással
- 2 év tapasztalattal

Autóipar / elektronikai gyártócéges tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk / Offer

- megélheted a kreativitásod
- ciklikusság a munkavégzésben, mindig változatok
- versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások, cafeteria, 13. havi fizetés
- innovatív technológiák, folyamatos képzések
- modern környezet
- rendszeres utazási lehetőség
- nyelvtanulás támogatása

Kapcsolattartó / Applications

Ildikó Bertók
+3630-265-5237