raktári adminisztrátor in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
94896

Biztos, hosszútávú adminisztratív munkakört keresel? Akkor ez a TE lehetőséged:

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk raktári adminisztrátorokat budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

- termelés teljes körű kiszolgálása, komissiózás
- beérkező tételek átvétele, bevételezés
- termelésből érkező készáru készletre vétele
- adminisztrációs feladatok ellátása (manuális és rendszerszintű)
- komissiózás

Elvárások / Requirements

- középfokú végzettség
- flexibilis munkaidő (4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, hétfő és vasárnap közötti nappali munkavégzéssel)
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
- önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség

Előnyt jelent:
- áruátvételben, komissiózásban szerzett tapasztalat,
- angol nyelvtudás,
- adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- nemzetközi munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Kocsis Ivett Dalma
0630/428-7739
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu