raktári adminisztrátor in szigetszentmiklós

posted
job type
permanent

job details

posted
location
szigetszentmiklós, pest
job category
egyéb
job type
permanent
reference number
145409

A világ egyik vezető irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, raktári adminisztrátor munkakörbe keres munkavállalót.

• Iratok, dobozok pakolása, rendezése (max.15 kg)
• Iratok szállítása
• Irattári rend kialakítása
• Raktározási feladatok
• Jegyzékek elkészítése/adminisztráció
• Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási feladatok proaktív kezelése
• Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Elvárások / Requirements

Szükséges végzettség és tapasztalat:

• Minimum középfokú vagy szakmunkás végzettség és erkölcsi bizonyítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Hasonló területen, dokumentumkezelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
• Levéltári szakképesítés, szakmai végzettség előny
• Digitalizálásban (szkennelésben)/adatrögzítésben/archiválásban/iratkezelésben szerzett tapasztalat előny.

Szükséges képesség:

• Precíz, gyors munkavégzés
• Könnyebb fizikai munkavégzésre való képesség
• Monotonitás tűrés
• Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil háttér, nemzetközi környezet
• Fiatal, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Applications

Sebesy Tímea
timea.sebesy@randstad.hu
+36309810014