r&d system tesztmérnök in veszprém

posted
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
91631

Érdekelnek az autóipar legújabb R&D technológiái?
Szeretsz és tudsz tesztelni, analizálni, programozni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő R&D csapatába keresünk tehetséges HW és SW tesztmérnököt.

Feladataid lesznek:
- Komplett integrált termék SW és Rendszer szintű tesztelése
- Termékfunkciók analízise
- Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása (HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása)
- Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása
- Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása
- Termékvalidáció végrehajtása
- Nemzetközi környezetű projektmegbeszéléseken való részvétel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha:
- Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel
- Programozási ismereted van (előny: alap szintű C ismeret)
- Méréstechnikai és Elektronikai ismeretekkel rendelkezel (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat)
- Kommunikációs szinten beszélsz angolul

Előny ha van:
-Német nyelvismeret
-ASPICE (SYS4, SYS5) ismerete
-Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely, a terület szakmailag elismert vezetőitől tanulhatsz
- innovatív terület
- különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
- akár külföldi képzések
- hosszú távú karrierlehetőség
- nemzetközi környezet
- nagyon kedvező juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Szabina Gróf
+36 20 260 6081